מיתוג לעסקים

מיתוג עסקי, מה זה אומר בעצם? ולמה אתם צריכים את זה? עסקים רבים מתחילים את פעילותם ללא תוכנית עסקית סדורה ובעיקר עסקים קטנים. 

 

רוב העסקים שנפתחים יסגרו תוך מספר שנים פשוט מפני שאינם מצליחים לנסוק בתוך העולם התחרותי של תחומם, כמעט כל תחום הוא תחרותי מאוד מאפייה ועד לשיפוצים לכן חשוב מאוד שתדעו לבלוט מעל המתחרים שלכם ואת זה תוכלו לעשות על ידי מיתוג לעסקים, מיתוג נכון בשילוב שיווק איכותי יניבו לכם תוצאות יפות בעיקר בהתחלה כאשר אינכם מוכרים עדיין כדי שימליצו עליכם מפה לאוזן. 

 

גם עסק שכבר התחיל "להתגלגל" חשוב שידע למתג את עצמו בעזרת לוגו, עיצוב של עמוד אינסטגרם וכמובן פייסבוק. הסוד טמון ביכולת להבין את הקהל, את התחום ואת העסק כך שנוכל למתג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

מיתוג מקצועי

מיתוג מא' ועד ת' על פי סוג ואופי העסק

עיצוב כרטיסי ביקור וניירת משרדית

מדוע חשוב למתג את העסק שלכם?

כיום כאשר רשת האינטרנט היא צינור ישיר לקהל שלכם ועוד יותר בתקופה מורכבת כמו הקורונה יש חשיבות עליונה להתנהלות כלכלית נכונה, התנהלות נכונה תוביל את העסק שלכם להצלחה, הדרך לעשות זאת היא גם בצורה שבה תשקיעו את הכסף שלכם בשיווק ומיתוג העסק כך שהלקוח יתקל במודעה שלכם הוא ירצה ליצור קשר ולהזמין את המוצר או השירות שלכם.


ערוצי האינטרנט הרבים ביניהן גם פרסום בגוגל, פרסום בפייסבוק, קידום באינסטגרם או טבולה וכדומה, עלולים לבלבל מאוד, איפה כדאי להשקיע וכמה, מה יעבוד יותר טוב? כמה עליי להשקיע כדי לראות תוצאות רצויות, מה הרווח שאקבל כתוצאה מהפעולה הזו? כל אלו הן שאלות שנוכל להעריך לפני תחילת העבודה לפי התקציב שלכם, תחום הפעילות והמוצר שלכם. ללא ספק אסטרטגיה שיווקית ומיתוג לעסק הן דבר הכרחי להצלחתכם.

מיתוג לעסקים קטנים – מכוונים גבוהה!

העסקים הקטנים אלו קטנים כאינדיבידואל אך כאשר מאגדים אותם יחד מדובר באחוז מפתיע של מעל ל- 80% מהמשק אשר מורכב מעסקים קטנים, למרות שרשת האינטרנט היא ערוץ ישיר לקהלים של אותם עסקים רבים מהם אינם מחזיקים באתר אינטרנט ועוד פחות כאלה שמחזיקים אתר שמותאם למכשירים ניידים.
מיתוג נכון לעסק כולל בתוכו את בניית הלוגו המתאים, הסלוגן של העסק, בניית אתר מעוצב שמייצג את העסק בצורה הטובה ביותר, עיצוב עמוד פייסבוק איכותי, עמוד אינסטגרם בתחומים שמתאימים לקהל הצעיר יותר ואפילו טיק טוק. בעולם כה תחרותי אתם חייבים להתבלט מעל המתחרים שלכם!

למיתוג מקצועי השאירו פרטים כאן!

מיתוג מחוץ לקופסא

עסקים רבים שמתחילים כעסק קטן אינם מבצעים אקזיט משמעותי ומגיעים לרווחים משמעותיים אלה נשארים בגדר עסק קטן, לכן כדי באמת לצמוח צריך להיעזר בלוגו מנצח חשיבה יצירתית וצוות גרפי שיוכל לגרום לעסק שלכם לבלוט מעל המתחרים. צוות מיתוג לעסקים קטנים שלנו יוכל לתת לכם מענה מקצועי, אישי ואיכותי שיכוון אתכם למעלה ולהיות מאותם בעלי עסקים שמצליחים לפרוץ את הגבולות של עצמם.

מגוון חבילות מיתוג לעסקים קטנים

אז כפי שכבר הבהרנו מיתוג עסקי הוא אחד מהשלבים המרכזיים והחשובים ביותר בתהליך הקמת העסק שלכם. העיצוב בגרפי והקווים העיצוביים ילוו את העסק שלכם במהלך התפתחותו. אנו מבינים את הצורך שלכם כעסק קטן להשתמש בכספי ההשקעה שלכם בצורה נבונה לכן בנינו עבורכם מספר חבילות שיוכלו להתאים לכם.

התקשר כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר המתאימה לאתרך: 03-6881446