פרסום בלינקדאין

פרסום ושיווק בלינקדאין

לינקדאין הרשת החברתית המקוונת הגדולה ביותר בתחום העסקיים, מאפשרת לך ליצור שיתופי פעולה פרודקטיבים וקשרים עיסקיים עם חברות רלוונטיות עבורך.יצירת פרופיל בלינקדאין חשובה ביותר שכן הינה הפנים של החברה שלך והרושם הראשוני אותו אתה מציג בפני שותפיך הפוטנציילים.על כן חשוב לבנות פרופיל מקצועי ואיכותי שישקף את עמדותיך העסקיות ויקדם אותך למטרה החשובה של יצירת קשרים והגדלת רווחי החברה ע”י יצירת שיתופי פעולה עיסקיים.

אופן הקידום והפרסום בלינקדאין

אנו בענבר מדיה נבנה את הפרופיל העיסקי שלך בלינקדאין ונקשר אותך לשותפים הרלוונטים עבורך.כמובן שאם אתה נמנה בסגל בכיר ותרצה להתקדם לתפקיד הבא שלך כדאי שהפרופיל שלך ישקף את נסיונך העשיר וותופיע במקומות הראשונים בחיפוש המגייסים ברשת.

יצירת לידים בפרסום בלינקדאין

עורכים כנס חדש ורוצים להעדכן את השותפים העיסקיים? לינקדאין היא בדיוק הרשת עבורכם.ברשת לינקדאין ובישראל בלבד ישנם מעל למיליון מנהלים ומקבלי החלטות פוטנציאליים אליהם כדאי שתשאפו להגיע וליצור שת”פ . על ידי מיתוג נכון תוכלו להרחיב ולהגדיל את ההיכרות ולהגיע לכל אותם אנשי IT, מנכל”ים ואנשי הכספים שאותם את מחפשים. ענבר מדיה פה כדי לעזור לכם להתקדם ולקדם את מטרותיכם העיסקיות בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

לינקדאין הוקמה בשנת 2002 והתמקדה בעיקר במגזר העסקי, עולם הנטוורקינג וגיוס כח אדם. הרשת מספקת מקום לאותם אנשים עסקים בתפקידים בכירים על מנת ליצור שותפיות חדשות וקידום מטרותיהן העסקיות.

פרסום בלינקדאין למי זה מתאים?

למעשה פרסום בלינקדאין שונה במטרתו מפרסום בפייסבוק, הפלטפורמה מתמקדת בהיצע פרסום וקשרים עיסקים או במילים אחרות B2B. ענפים בתחום הנדל”ן, בנקאות ופיננסיים, השקעות שונות וכדומה יתאימו לפרסום בלינקדאין. גם בפרסום בלינקדאין השימוש בקבוצות על ידי יצירה והצטרפות אליהן יכולה לעזור לכם לממש את הכוונות העסקיות שלכם.

ממשק הניהול בפרסום בלינקדאין

הפלטפורמה הפירסומית של לינקדאין מאפשרת לנו לבצע פרסום וקידום של סטטוסים אשר יהוו כמודעה ממומנת ברחבי הרשת העסקית. על מנת לפרסם בלינקאין עליכם ראשית ליצור לעצמכם פרופיל אישי. חשוב מאוד ליזכור על מנת ליצור דף עסקי אשר ישמש אתכם לפרסום עליכם ליצור פרופיל אשר האימייל שלו מכיל את הדומיין של החברה.

פרסום בלינקדאין מתאפשר בשני אופנים:

1. פרסום על פי 1000 חשיפות – CPM

2. פרסום עבור כל הקלקה – CPC

בשונה מפלטפורמות אחרות לינקדאין מחייבת אותך להשקיע לפחות 10 דולר עבור כל יום פרסום על כן העלויות בפרסום בלינקדאין אינן זולות מאחר ומחיר לקליק נע בי- 2-3 דולרים. חיסרון נוסף הוא חוסר היכולות למדוד המרות שכן לינקדאין לא פיתחה מערכת מסוג זה בפלטפורמת הפרסום שלהם.

לפרטים התקשרו: 03-6881446

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר
התקשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
נועם,ד
נועם,ד
Style4hair
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלי במנועי החיפוש בצורה ייסודית ומקצועית תוך הבנה עמוקה של העסק שלי, ממליץ בחום!"
ענבל
ענבל
פרויקט עשרת
קרא עוד
"שמחתי להכיר אותך ואת "ענבר מדיה" הפגישה היתה מעולה לטעמי- מקצועית ,ממוקדת, מעשית וענתה על כל צרכיי ויותר נראה זוהי תחילתה של ידידות נפלאה"
ראניה וג'ינה
ראניה וג'ינה
שמלות כלה וערב
קרא עוד
""שמדברים על חברה לקידום עסקים ,אך ורק על ענבר מדיה מדברים . חיפשנו המון חברות והינו מאוד מודאגות, אך כשהתחלנו לעבוד איתכם הרגשנו ממש בידיים טובות . אתם צוות לעניין ,צוות חזק ,מקשיב,תומך,סבלני שמחות בבחירה שלנו ,ואנו ממליצות לכל עסק שרוצה להיחשף ולהשיג תוצאות שיבחר בענבר מדיה.! אוהבות מאוד ובהצלחה...""
שחר ומוני
שחר ומוני
משי יבוא ושיווק בע"מ
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלנו בפייסבוק בצורה מקצועית, נעימה ומאוד קריאטיבית, הרגשנו חופשיים מניהול הפייסבוק וידענו שהוא מנוהל על הצד הטוב ביותר. "
הקודם
הבא
דילוג לתוכן