פרסום בטוויטר

פרסום ושיווק בטוויטר

להגיע לקהל שלך

הטוויטר הינה רשת חברתית בה משתמשים אנשים רבים, פרטיים, חברות ואפילו סלבס. הטוויטר הינה רשת חברתית דרכה ניתן להגיע לכל סוגי הלקוחות הן העיסקיים והן לקוחות פרטיים. אופן הטיפול בשיווק בטוויטר הינו שונה במהות מניהול פלטפורמות חברתיות אחרות וזאת מכיוון שיש צורך ביצירת מגע ישיר עם הקהל ויצירת קהל איכותי ומתאים עבור העסק המבוקש. אף על פי יחודיות זו אנשים רבים נחשפים לתוכן או לציוצים שלכם ולמעשה מבצעים פעולה כל שהיא כתוצאה מאותו פרסום.

פרסום ממומן בטוויטר

כיום טוויטר מאפשרת גם לפרסם עסקים דרך פלטפורמת טוויטר אדס ( twitter ads ). טוויטר מאפשרת לנו למצוא את הקהל הרלוונטי לנו ביתר קלות ובמהירות.

אם אתם שוקלים לפרסם ברשתות החברתיות כדאי לשקול ברצינות ולעומק את רשת הטוויטר.

נועם,ד
נועם,ד
Style4hair
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלי במנועי החיפוש בצורה ייסודית ומקצועית תוך הבנה עמוקה של העסק שלי, ממליץ בחום!"
ענבל
ענבל
פרויקט עשרת
קרא עוד
"שמחתי להכיר אותך ואת "ענבר מדיה" הפגישה היתה מעולה לטעמי- מקצועית ,ממוקדת, מעשית וענתה על כל צרכיי ויותר נראה זוהי תחילתה של ידידות נפלאה"
ראניה וג'ינה
ראניה וג'ינה
שמלות כלה וערב
קרא עוד
""שמדברים על חברה לקידום עסקים ,אך ורק על ענבר מדיה מדברים . חיפשנו המון חברות והינו מאוד מודאגות, אך כשהתחלנו לעבוד איתכם הרגשנו ממש בידיים טובות . אתם צוות לעניין ,צוות חזק ,מקשיב,תומך,סבלני שמחות בבחירה שלנו ,ואנו ממליצות לכל עסק שרוצה להיחשף ולהשיג תוצאות שיבחר בענבר מדיה.! אוהבות מאוד ובהצלחה...""
שחר ומוני
שחר ומוני
משי יבוא ושיווק בע"מ
קרא עוד
"ענבר מדיה קידמו את האתר שלנו בפייסבוק בצורה מקצועית, נעימה ומאוד קריאטיבית, הרגשנו חופשיים מניהול הפייסבוק וידענו שהוא מנוהל על הצד הטוב ביותר. "
הקודם
הבא
השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר
התקשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית
דילוג לתוכן