ענבר מדיה - חברת השיווק שלכם באינטרנט

ענבר מדיה הינה חברת בוטיק דינאמית המתמחה במתן פתרונות שיווקיים באינטרנט, ממוקדת כל כולה בצורכי הלקוחות שלה ומהווה משרד הפרסום האישי שלכם באינטרנט. בראש סדרי העדיפויות שלנו אנו מציבים את העצמת הלקוח, שיפור, שדרוג והנגשה של העסק שלו באינטרנט.

ענבר מדיה, רואה בלקוחותיה ובהצלחתם משימתה העיקרית ולכן מקדישה עבור כל לקוח קשר אישי, הממוקד באופן ספציפי לסוג ולאופי האתר או העסק אותו ברצונו לקדם. אנו מאמינים שהצלחה בעידן הנוכחי קשורה רבות לידע ממוקד ומקצועי בעולם האינטרנט, ומכאן גם המחקר האישי והמקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו בכל הקטגוריות של השיווק האינטרנטי.

עבודת צוות מנצחת

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

בין לקוחותינו מגוון עסקים וחברות עסקיות גדולות בתחומם, בין התחומים בהם לקוחותינו מתמחים: עריכת דין, ארכיב ואחסון מידע, מענקי חדשנות ופיתוח, מערכות מודיעין ותקשורת מתקדמות, רשת חנויות ואביזרי מסיבות בפריסה ארצית, חברת תרגום, תמלול והפקת כתוביות, חברת הפקות מוזיקה לטלוויזיה ואירועים יוקרתיים, רפואה משלימה, חוגים לגיל הרך ועוד. 

החזון שלנו

כחלק מפעילותנו השוטפת, אנו מאפיינים עבורכם את אופן החיפוש וההתנהגות האינטרנטית של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ומצעים לכם מערך אסטרטגי מקיף לקידום האינדיבידואלי של העסק שלכם באינטרנט. הקידום מבוצע בהתאם להתנהגות השיווקית באינטרנט של קהל היעד שלכם, בתחום בו אתם עוסקים. 

בנוסף, ענבר מדיה מציעה לכם שיטות עבודה ייחודיות אשר מאפשרת לכם להיות מעודכנים באופן שוטף בתהליך הקידום הממוקד. שיטות המחקר המקיף והיסודית, תקנה לכם קידום אישי ואיכותי אשר ממוקד לחלוטין בכם ובעסק שלכם, תוך שקיפות מוחלטת בתהליך קידום אמין וכנה.

ענבר מדיה – ניהול אתרים, בניית אתרים וקידום באינטרנט

אנחנו ענבר מדיה מעניקים לכל לקוח את חבילת הקידום המתאימה לו. כאשר כל חבילה מותאמת ברמת הפעילות, התהליך וכמובן גם העלות של החבילה, בהתאם לסוג ואופי העסק שברשותכם. בענבר מדיה מקפידים על עבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוך מעקב תמידי על התוצאות שלכם ועדכן שוטף בהתקדמות שלכם באינטרנט. 

כחלק מפעילותנו השוטפת אנו מצעים לכם פתרונות בתחומי : הקמה של האתר מקודם מההתחלה, תחזוקה שוטפת של האתר, כתיבה שיווקית וכמובן קידום ממוקד לצורכיכם

פתרונות השיווק של ענבר מדיה

אנחנו בענבר מדיה מציעים לכם מכלול פתרונות שיווקיים באינטרנט, שיאפשרו לכם ליהנות מאתר רווחי אשר עובד עבורכם, לסייע לכם לייצר לידים פוטנציאליים ולהגדיל את הרווחים של העסק שלכם. באמצעות פגישת יעוץ ותהליך קידום הממוקד לצורכי הלקוח, נתאים לכם חבילה שתיקח אתכם למקום אליו אתם מייעדים.

כחלק מהפעילות השוטפת נציע לכם פתרונות שיווקיים בתחומים:

אם אתם מחפשים חברה עם ידע רב, שתתמקד בכם ותאפשר לכם להעלות את המיתוג העסקי שלכם באינטרנט, צרו עמנו קשר בהקדם לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית. כי בעולם האינטרנט להראות ולהיות ייחודיים זה סוד ההצלחה שלכם!

צרו קשר עוד היום עם המומחים של ענבר מדיה ותתחילו לדבר את השפה של האינטרנט.